MÖBLER / Bord / Konsolbord 11156340
nr 1115 6340
Konsolbord
Rokokostil, längd: 95 cm, djup: 46 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:10:12
300 kr
350 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr